"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25009, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

Відповідно до плану роботи закладу з 23 по 30 січня 2017 року в КЗ СЮТ відбувався традиційний комплексний навчально-виховний захід – «Тиждень науки і техніки». Сім днів були насичені яскравими і змістовними подіями. Метою заходів була не тільки організація продуктивного дозвілля дітей, але й можливість вихованцям проявити свої здібності, майстерність та знання, отримані в творчих об’єднаннях станції, зорієнтуватися у свідомому виборі майбутньої професії та долучитися до популяризації науково-технічної творчості.
Відповідно, «Тиждень науки і техніки» підвів підсумки роботи гуртків закладу за перше півріччя 2016 – 2017 навчального року й надав можливість оцінити новітні досягнення вихованців та педагогів.
Хронологія подій була такою. Тиждень розпочався урочистим відкриттям, на якому виступив директор закладу С.Ф.Чуприна. Він налаштував дітей на участь в заходах і побажав всім учасникам конкурсів та змагань перемог, наснаги та гарного настрою.
В межах Тижня було проведено багато цікавих та захоплюючих конкурсів для дітей різного віку.
З 23 по 30.01.2017 року проведена виставка дитячих робіт, під назвою «Це ми можемо», в якій прийняли участь 60 кращих поробок вихованців гуртків ІТСМ (керівники гуртків – В.М.Ростокін, С.О.Халхунов, Л.В.Зарічанська) та судномодельного гуртка (керівник гуртка – О.К.Крючков), виконаних за перше півріччя навчального року.
З 26 – 30 січня відбулася персональна виставка робіт вихованців гуртка ПТМ Гризоглазова Богдана та Зуба Кирила (керівник гуртка – Н.В.Крючкова). В експозиції було представлено близько 30 робіт. До того ж, виставку відвідали вихованці основної бази закладу та старшої групи дитячого садочка № 72.
Після перегляду виставлених робіт, гості переглянули лабораторії в яких будувались моделі побачені на виставці.
Також молодші школярі змогли показати власні здібності в ході різноманітних конкурсів, під загальною назвою «Машини майбутнього», які на філіалі в селищі Гірничому підготували та провели для них керівники гуртків О.М.Мартим’янова та Л.В.Зарічанська. Під час проведення цих конкурсів діти отримали інформацію про цікаві виробничі професії та показали свої вміння в елементарному конструюванні, закріпили навички роботи з креслярським інструментом, проявили свою творчу уяву та фантазію при роботі з конструктором, були залучені в нові види діяльності.
З педагогічних причин, переможці та переможені не визначалися. Тому всі учасники отримали стимули – грамоти та дипломи за участь в заході.
Що стосується дітей середнього та старшого шкільного віку, то вони залюбки взяли участь у змаганнях «Пілот – ас!», яке здійснювалося на авіамодельному комп’ютерному симуляторі. Цей цікавий і корисний захід організував і провів керівник авіамодельного гуртка – С.С.Семенюта. В ході змагань виконувались три вправи: «приземлення літака на точність», «бомбардування на точність» та «повітряний бій з комп’ютером». Призери віртуального пілотажу, в якості нагород, отримали цінні подарунки. Інші учасники змагань – заохочувальні призи. Всі залишилися задоволеними.
30.01.2017 року були підведені підсумки заходу та відбулося нагородження переможців.
За відгуками вихованців, вони, як і минулоріч, змістовно та весело провели час. Позмагатись мали змогу близько 200 вихованців нашого закладу та запрошені гості.
Добре, що з року в рік ми не поступаємося своїми традиціями, а, навпаки, шукаємо нові формати роботи для цілеспрямованого вдосконалення навчально-виховного процесу й популяризації у спіхів та досягнень станції. 

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.