"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

11 квітня на базі навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області відбувся гала-концерт, під назвою «Навчальний заклад у пісеннім слові», яким успішно завершився конкурс на кращий гімн чи пісню про навчальний заклад серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Кропивницького, що тривав протягом останніх двох місяців.
Станція юних техніків також представила на розгляд компетентного журі, що складалось з авторитетних музичних та літературних експертів, свій офіційний гімн, й одразу стала єдиним позашкільним навчальним закладом, який, не просто прийняв участь, а, зі старту, продемонстрував беззаперечне лідерство в цьому пісенному конкурсі!
Нагадаємо, що наш гімн був написаний у 2016 році, з нагоди святкування 25-річчя навчального закладу. Автором музики та слів пісенного твору є Павло Чорний – завідувач відділу військово-патріотичного виховання КЗ СЮТ, Координатор обласного відділення Асоціації українських письменників, відомий поет, письменник, автор пісень, серед яких понад 20 гімнів.
В свою чергу, аранжування музики зробив Сергій Колчин – відомий музикант, композитор, поет, виконавець, шоумен, лауреат пісенних конкурсів, керівник музичної студії «Екватор» – людина, яка часто допомагає станції в реалізації творчих ініціатив.
Зазначимо, що проект зі створення гімну КЗ СЮТ здійснено за підтримки депутата міської ради Олександра Миколайовича Цертія, за що йому велика вдячність від усього колективу педагогів та вихованців станції.
А виконав наш гімн Володимир Семенов – працівник СЮТу, випускник музпеду, диригент, музикант-універсал, що грає на 12 музичних інструментах і є лауреатом та переможцем конкурсів «Степові джерела», «Вересневі самоцвіти», «Троїсті музики», учасник програми «Киньте все, гармошка грає!», учасник фестивалю «Весняна сопілка», і який представляє сімейну династію сопілкарів (є учасником єдиного в місті квартету сопілкарів «Колорит»).
Тож, серед 30-ти учасників – закладів освіти міста кращими, за рішенням журі, були визнані 12 гімнів та пісень про рідний навчальний заклад. Ними стали пісенні твори НВО №1, СЗОШ №14, НВО №21, НВО №25, НВО №33, які були заохочені дипломи. Дипломи ж переможців І, ІІ та ІІІ ступеня отримали, відповідно, гімназія №9 (перше місце), НВО №8, Кіровоградський колегіум та КЗ СЮТ (друге місце) й НВК № 26, НВО №16, НВО №17 (третє місце).
Дипломи, відзнаки та цінні подарунки учасникам конкурсу вручила начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Давидівна Костенко.
Разом з Дипломом ІІ ступеню, за зайняте друге місце у конкурсі, СЮТ має ще одну приємну відзнаку – Подяку міського управління освіти Павлу Чорному за активну участь в організації заходу.
Отже, КЗ СЮТ вкотре демонструє власну креативність, досягаючи перемог і в такому специфічному жанрі як пісенна творчість!
Додаткова інформація:
http://www.osvita.edukit.kr.ua/novini/id/1220/vn/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B1%D1%83%D0%B2%D1%81%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B8%D0%B9-%D0%B3%D1%96%D0%BC%D0%BD-%D0%BF%D1%96%D1%81%D0%BD%D1%8E-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9/

 

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2018 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.