"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

26 – 27 вересня 2017 року відбувся обласний очно-заочний конкурс юних фотоаматорів, в якому КЗ СЮТ традиційно прийняв участь. Нагадаємо, що цей захід є щорічним і він безперервно проводиться вже близько сорока років.
Цьогоріч змагалося 13 команд, склад кожної з яких – це 2 вихованця та керівник команди (їх наставник), який водночас був суддею конкурсу.
Команду станції представляли Анна Пшенична та Владислав Гончаренко, під керівництвом Івана Миколайовича Леонова – керівника гуртка цифрової фотографії.
Метою конкурсу, як і завжди, було виявлення молодих талантів та поширення фотосправи серед дітей та юнацтва.
Специфіка конкурсу полягала у тому, що кожен з його учасників надавав, у якості виконання домашнього завдання, дві світлини. Надалі, конкурсантів розподіляли на 2 групи, за номінаціями «Жанрове фото» та «Пейзаж». Тобто, два члени команди входили до різних груп, які, разом з методистами, протягом першого дня, мандрували по місту й робили по два фото: жанрових та пейзажних. Потім, на наступний день, ці роботи подавалися на розгляд суддів й оцінювалися за такими критеріями: 1. Композиція; 2. Розкриття задуму; 3. Техніка виконання.
У зв’язку з високим рівнем підготовки учасників конкурсу, боротьба за перемогу була напруженою. Але наша команда показала добрі результати. В жанровому фото Анна Пшенична здобула 1 місце, отримавши золоту медаль та диплом, а в дуже складній номінації «Пейзаж», Владислав Гончаренко посів 5 місце, що дуже непогано, враховуючи наявність 13 претендентів на золото в цій групі учасників.
Ці результати наших вихованців дали змогу команді СЮТу зайняти 1 загальнокомандне місце та отримати золотий кубок та почесний диплом!
В свою чергу, ця результативність сютівців була заохочена ще одною високою нагородою. Її отримав Іван Миколайович Леонов, якому було вручено диплом за якісну підготовку команди, яка виборола перше місце!
За словами Івана Миколайовича, подібні конкурси – це і популяризація фотомистецтва, і підвищення професіоналізму гуртківців – юних митців.
Вітаємо наших юних фотоаматорів! Вітаємо їх майстерного наставника! СЮТ виховує найкращих!

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.