"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

12 жовтня 2017 року в КЗ СЮТ відбувся виховний захід «Героїзм єднає покоління», присвячений святкуванню Дня захисника України – державного патріотичного свята, яке з 2014 року відзначається в нашій країні в славетний день Покрови Пресвятої Богородиці та є також Днем українського козацтва й днем створення УПА. На урочистості були запрошені ветерани-афганці Володимир Черноморченко й Олександр Гайдабура, а також учасник бойових дій у зоні АТО Богдан Чорний. Захід проходив у форматі теплої зустрічі колишніх військовослужбовців та вихованців і працівників закладу. Після вступної промови, присутні вшанували хвилиною мовчання мужніх героїв, які віддали життя за мирне небо над Україною. Після цього до слова була запрошена виконуюча обов’язки директора станції Вероніка Валентинівна Сурмач, яка, від імені колективу навчального закладу сердечно привітала гостей зі святом та висловила їм найкращі побажання. У свою чергу, вихованці станції вручили ветеранам квіти і сказали свої щирі вітальні слова. Наші гості розповіли про епізоди свого бойового шляху, наголосили про необхідність діточкам слухати батьків і вчителів, добре навчатися, займатися творчою роботою в гуртках, бути спортсменами, не мати шкідливих звичок, що дасть вихованцям у майбутньому здоров’я та силу, необхідні в справі захисту своєї Вітчизни. В свою чергу, ветерани пообіцяли всіляко підтримувати станцію в різних навчально-виховних справах та творчих проектах. Діти також привітали ведучого заходу – завідувача відділом військово-патріотичного виховання та генерал-майора Українського козацтва Павла Чорного з Днем Українського козацтва. Насамкінець, відбулося фотографування учасників заходу, на згадку про знайомство з шановними представниками двох героїчних поколінь ветеранів. Після зустрічі наші гості мали можливість відвідати майстерні станції, проглянути виставки робіт вихованців, поспілкуватися з нашими майстрами та гуртківцями. Переконані, що подібні зустрічі є дуже корисними в справі належного виховання юних патріотів, які згодом візьмуть на себе всю відповідальність за безпеку і долю нашої Батьківщини. Слава Україні! Героям Слава!

12 жовтня 2017 року в КЗ СЮТ відбувся виховний захід «Героїзм єднає покоління», присвячений святкуванню Дня захисника України – державного патріотичного свята, яке з 2014 року відзначається в нашій країні в славетний день Покрови Пресвятої Богородиці та є також Днем українського козацтва й днем створення УПА.

         На урочистості були запрошені ветерани-афганці Володимир Черноморченко й Олександр Гайдабура, а також учасник бойових дій у зоні АТО Богдан Чорний.

         Захід проходив у форматі теплої зустрічі колишніх військовослужбовців та вихованців і працівників закладу.

         Після вступної промови, присутні вшанували хвилиною мовчання мужніх героїв, які віддали життя за мирне небо над Україною.

         Після цього до слова була запрошена виконуюча обов’язки директора станції Вероніка Валентинівна Сурмач, яка, від імені колективу навчального закладу сердечно привітала гостей зі святом та висловила їм найкращі побажання. У свою чергу, вихованці станції вручили ветеранам квіти і сказали свої щирі вітальні слова.

         Наші гості розповіли про епізоди свого бойового шляху, наголосили про необхідність діточкам слухати батьків і вчителів, добре навчатися, займатися творчою роботою в гуртках, бути спортсменами, не мати шкідливих звичок, що дасть вихованцям у майбутньому здоров’я та силу, необхідні в справі захисту своєї Вітчизни. В свою чергу, ветерани пообіцяли всіляко підтримувати станцію в різних навчально-виховних справах та творчих проектах.

         Діти також привітали ведучого заходу – завідувача відділом військово-патріотичного виховання та генерал-майора Українського козацтва Павла Чорного з Днем Українського козацтва.

         Насамкінець, відбулося фотографування учасників заходу, на згадку про знайомство з шановними представниками двох героїчних поколінь ветеранів.

         Після зустрічі наші гості мали можливість відвідати майстерні станції, проглянути виставки робіт вихованців, поспілкуватися з нашими майстрами та гуртківцями.

         Переконані, що подібні зустрічі є дуже корисними в справі належного виховання юних патріотів, які згодом візьмуть на себе всю відповідальність за безпеку і долю нашої Батьківщини. Слава Україні! Героям Слава!

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.