"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

Готуючись до святкування Дня захисника України, КЗ СЮТ підтримав креативну пропозицію директорів НВО «Школи І-ІІ ступенів-ліцею №19» та Кіровоградської МЦБС провести спільний комплексний захід «Патріотизм мовою казки!». Він відбувся 13 жовтня в приміщення бібліотеки-філії №21, (у приміщенні школи №19), для учнів четвертих класів. Метою заходу було відзначення знаменного державного свята, пропагування національно-патріотичних цінностей, участі в міському проекті «Казка – дітям!» та поширення рекламної інформації про міську станцію юних техніків серед школярів щодо залучення їх до гуртків станції.
Фахівці міського СЮТу зробили вагомий внесок у підготовку заходу: домовилися з ветераном, підготували літературний виступ патріотичної спрямованості та організували міні-виставку моделей військової техніки.
Спочатку в читальному залі бібліотеки перед школярами виступив голова обласної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» (УСВА) – В.М.Остащук. Потім, завідувач відділу військово-патріотичного виховання станції, місцевий письменник П.Г.Чорний презентував дітям дві авторські патріотичні казки та поговорив з учнями про дитячий патріотизм. Надалі, силами театрального гуртка при шкільній бібліотеці «КІД» («креативні, ініціативні, допитливі»), присутнім була продемонстрована вистава за казкою Павла Чорного «Чий дім кращий?». А завершальним яскравим акордом дійства була міні-виставка історико-технічного стендового моделювання, експозицію якої підготували наші керівники гуртків В.М.Ростокін та Є.О.Ткаченко. Треба зазначити, що виставка масштабних моделей військової техніки привернула велику увагу школярів та їх батьків. За годину її переглянуло понад 200 осіб. Наші педагоги були компетентними екскурсоводами, надали усім допитливим необхідну інформацію про заклад та запросили дітей до гуртків.
Директор бібліотеки-філії №21 В.А.Пічкуренко щиро подякувала працівників КЗ СЮТ за високу якість організаційної та виховної роботи зі школярами й наголосила, що саме такі формати співпраці – це ефективний спосіб залучити дітей у світ книги й науково-технічної творчості, при цьому виховуючи їх як справжніх патріотів рідної землі.

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.