"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

9 листопада 2017 року, в рамках співробітництва між спеціалізованою школою №3, педагогічним університетом та КЗ СЮТ, на базі станції проводився комплексний захід, який мав у собі декілька важливих інтеграційних складових: рекламну, навчальну, виховну та методичну. Такий формат конструктивної педагогічної взаємодії було обрано вперше.
Захід проводився для 21 вихованця спецшколи (дітей, які мають особливі освітні потреби), та за участі 15 майбутніх педагогів з фізико-математичного факультету, спеціальності «Трудове навчання».
Зустрічали юних гостей Вероніка Сурмач – виконуюча обов’язки директора закладу та Володимир Цись – завідувач організаційно-масового відділу станції, який і провів для учасників заходу оглядову екскурсію майстернями СЮТу. Діти мали змогу на власні очі проглянути напрацювання гуртківців, взнати про досягнення вихованців станції, поспілкуватися з майстрами, та отримати відповіді на свої запитання. Треба зазначити, що для учнів інтернату здійснювався супровід сурдоперекладача.
Другим етапом заходу було проведення для гостей майстер-класу «Єдина Україна!». Його організаторами були наші педагогічні працівники – Ірина Костинська, Олена Мартім`янова, Лідія Зарічанська та Людмила Смірнова. Школярі безпосередньо працювали з матеріалами, виготовляючи патріотичний сувенір, а студенти спостерігали за цим, набуваючи методичного досвіду роботи з дітьми подібної категорії, а також могли долучитися до набуття практичних навичок у сфері художньо-технічної творчості.
Подібні заходи цілком себе виправдовують. До того ж вони проводяться у контексті нового Закону України «Про освіту», в якому, у статті 3, частини 6, наголошується на вдосконаленні доступу до якісної освіти саме дітей з особливими освітніми потребами.
Захід виявив високий рівень зацікавленості дітей роботою гуртків СЮТу, а також зміг створити належні умови для студентів педуніверситету, задля набуття ними корисного практичного досвіду.
Керівництво КЗ СЮТ і надалі налаштовано шукати оптимальні формати інтеграційної взаємодії з міськими навчальними закладами, задля досягнення взаємокорисної мети з навчання та виховання дітей і молоді.

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.