"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

Під таким гаслом, яке стало назвою, в КЗ СЮТ проходила виставка-конкурс, присвячена Дню гідності та свободи, який віднедавна відзначається в Україні 21 листопада, в зв’язку з подіями, які започаткували Майдан.
Захід був спрямований на досягнення мети, що відповідає його тематиці, а саме виховання почуттів патріотизму, любові й поваги до Батьківщини, високих моральних якостей, виявлення та підтримку творчо обдарованих і талановитих дітей, розвиток творчих потенціалів гуртківців.
Вихованцям станції була надана можливість продемонструвати свою громадянську позицію та творчо реалізуватися через власні роботи у чотирьох номінаціях. Загалом на конкурс було надано 64 роботи: малюнки, аплікації та художньо-технічні поробки.
Виставка урочисто відкрилася в залі засідань КЗ СЮТ, саме у день національного свята й тривала тиждень, за який її змогли оглянути вихованці, педагоги й гості нашої станції. В цей же час старанно працювало журі, яке оцінювало конкурсні роботи з точки зору їх актуальності, повноти розкриття теми, патріотичної спрямованості, творчого підходу, майстерності виконання та естетичних критеріїв.
Переможцями та призерами виставки-конкурсу стали: у номінації «Малюнок» (молодша вікова категорія) – І місце – Аліна Гарбуз, ІІ місце – Марія Коробань та ІІІ місце – Даніїїл Поліщук (усі з гуртка «ПТМ», керівник Н.В.Крючкова); у номінації «Малюнок» (середня вікова категорія) – І місце – Діана Бондаренко (гурток «Прикладні мистецтва», керівник М.І.Федорова), ІІ місце Ангеліна Демченко (гурток «Виготовлення сувенірів», керівник А.М.Демченко) та ІІІ місце – Михайло Лєбєдєв (гурток «ПТМ», керівник О.М.Мартим`янова); у номінації «Аплікація» – І місце – Каріна Ковальська та ІІ місце – Катерина Шевченко (обидві з гуртка «ПТМ», керівник Н.В.Крючкова), ІІІ місце – Ангеліна Демченко (гурток «ІТСМ», керівник Л.В.Зарічанська); у номінації «Поробки» – І місце – Микола Кошерний та ІІ місце – Владислав Рябоконько (обидва з гуртка «Художня обробка деревини», керівник М.А.Яценко), ІІ місце також отримала Вероніка Уманенко (гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів», керівник В.І.Коваленко); у номінації «Плакат» – І місце – Ангеліна Демченко, Олександр Мартим`янов та Каріна Міркотан (гуртки «Виготовлення сувенірів», «ПТМ» та «Прикладні мистецтва», керівники – А.М.Демченко, О.М.Мартимя`нова та М.І.Федорова), ІІ місце – Поліна Бабірад та Софія Оріщенко (гурток «Прикладні мистецтва», керівник М.І.Федорова) та ІІІ місце – Дар’я Білоконь (гурток «Виготовлення сувенірів», керівник А.М.Демченко).
Отже, найкращі отримали почесні дипломи, але аутсайдерів у подібних форматах немає ніколи, бо всі учасники заходу поставилися до конкурсних завдань небайдуже, креативно та професійно, вкотре продемонструвавши творчий і громадянський потенціал представників прийдешнього покоління незалежної України!

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

 

Авторські права 2018 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.