"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

Починаючи з 1950 року, щорічно 10 грудня відзначається День прав людини, який встановлено в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. В свою чергу, Указом Президента України від 08.12.2008 року №1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права, який проводиться щороку в той тиждень, який включає 10 грудня. 
Отже, цьогоріч, з 4 по 9 грудня в нашій країні вже традиційно проводився Всеукраїнський тиждень права, в якому й КЗ СЮТ взяв активну участь. Починаючи з понеділка, на гуртках відбувалися бесіди з вихованцями на різні правові теми, а 7 грудня на станцію завітали працівники юстиції – Вікторія Драбина – головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах європейського суду з прав людини та Олег Дерев’янко – головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва. Вони й провели зустріч з вихованцями та працівниками нашого закладу, яка відбулася у форматі правового діалогу на актуальну тему «Міжнародні механізми захисту прав дітей». Модератором заходу був завідувач організаційно-масового відділу Володимир Цись, а відкрила захід в.о. директора станції Вероніка Сурмач.
Компетентна бесіда ставила за мету надати дітям елементи правової освіти та формування в них початкового рівня правової свідомості та культури.
Тиждень права показав, що наші вихованці, в переважній більшості, мають базові правові орієнтири, серед яких право на життя, право на здоров’я, право на освіту, право на захист власної гідності тощо. Однак наші компетентні гості розширили та поглибили ці знання, акцентуючи увагу на кримінальній відповідальності, яка існує в Україні, за порушення прав неповнолітніх.
Також працівники юстиції зазначили, що дітям треба не тільки вчитися користуватися правами, але й дотримуватися правової поведінки в усіх соціальних стосунках. Юристи підкреслили, що наявність прав передбачає і обов’язок підлітків не допускати правопорушень. На сам кінець заходу для гостей з юстиції було проведено невеличку екскурсію по гурткам СЮТу, та подаровані невеличкі сувеніри зроблені вихованцями станції.
Тож дякуємо управлінню юстиції за його корисну роз’яснювальну та профілактичну роботу з юними техніками.

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.