"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25009, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

24 січня в актовій залі КЗ «Станція юних техніків Кіровгорадської міської ради» відбулося методичне об’єднання керівників гуртків ПТМ та спортивно-технічного напряму (керівник - методист Костинська І.О.), спільно з методичним об’єднанням керівників гуртків художньо-технічного напряму ,(керівник - методист Бондаренко С.А.). Також, в рамках МО пройшов психолого-педагогічний семінар-практикум «Профілактика конфліктів в педагогічному колективі КЗ СЮТ», який провела практичний психолог закладу Курбан М.І.
Під час МО керівників гуртків ПТМ та спортивно-технічного напряму відбувся перегляд навчальних програм гуртків МО та розгляд перспектив організації навчально-виховного процесу у наступному навчальному році за робочими та авторськими програмами. Методист Костинська І.О. поділилася з педколективом станції вибіркою думок одного з провідних педагогів у питанні «Розвиток творчої особистості: діалог з В.О. Сухомлинським».
Представник МО керівників гуртків художньо-технічного напряму Федорова М.І., керівник гуртка-методист, виступила з питанням «Впровадження компетентнісного підходу в навчальний процес позашкільного закладу».
Практичний психолог закладу провела з педагогами семінар-практикум з профілактики конфліктної поведінки, метою якого було поглибити знання про специфіку конфлікту як одного з явищ комунікації; навчитися конструктивному вирішенню конфліктних ситуацій; формувати адекватне сприйняття конфліктів та навички способів їх запобігання; одержання учасниками психологічної підтримки.
Під час семінару педагоги знайомилися з видами конфлікту, його позитивними та негативними наслідками, стратегіями боротьби з конфліктам. Вивчали вплив упереджень та відсутності інформації на виникнення конфлікту; підходи до розв’язання конфліктів, переваги та недоліки кожного із підходів; ознайомлювалися та опрацьовували стратегію «Виграш – виграш», яка сприяє задоволення інтересів обох сторін конфлікту тощо.
В кінці семінару-практикуму кожен педагог отримав свої результати дослідження рівня конфліктності особистості та пам’ятку «Психологічні рекомендації у навчанні правильній поведінці в конфліктній ситуації». 

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.