"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

Наша станція щороку бере активну участь у загальноміських заходах, в рамках відзначення 1 червня Міжнародного дня захисту дітей. Виконуючи наказ управління освіти Міської ради м. Кропивницького, КЗ СЮТ був задіяний у святкових програмах, які проводилися біля мерії, в парку культури та відпочинку «Ковалівський» та на с.Гірничому. Колектив діяв організовано й злагоджено. Намети біля Міської ради були встановлені вчасно, що дало змогу організувати мистецьку локацію для освітніх закладів міста.
Але основним майданчиком, де КЗ СЮТ реалізовував свій творчий потенціал, був Ковалівський парк, де ми представляли виставку робіт вихованців гуртків спортивно-технічного та предметно-технічного профілю. В якості гідів були наші працівники – Сергій Семенюта, Владислав Ростокін, Євген Ткаченко, Микола Яценко та Володимир Цись. За приблизними підрахунками, виставку захоплено проглянули понад 200 місцян.
Поряд з експозицією, педагогами станції – Іриною Костинською, Людмилою Смірновою, Надією Крючковою та Лідією Зарічанською, для кропивницької малечі проводився майстер-клас за казкою В.Сухомлинського «Чому голуби до Олега прилетіли», який відвідало понад 150 молодших школярів.
На філії станції, в с. Гірничому, нашими керівниками гуртків – Оленою Мартим`яновою, Аллою Демченко та Меладою Федоровою, також проводилися майстер-класи, які зібрали близько 100 місцевих діточок.
Як завжди, виставка та мастер-класи викликали зацікавленість і малих, і дорослих, які не скупилися на схвальні відгуки від позитивних вражень.
Приємною подією для нас було й те, що, в ході святкових урочистостей, Начальник міського управління освіти – Лариса Костенко двічі відзначила наш педагогічний труд. Насамперед, КЗ СЮТ, за створення оригінального авторського виховного заходу національно-патріотичного спрямування, присвяченого 100-річчю з дня народження педагога-новатора В.О.Сухомлинського, був нагороджений Спеціальним дипломом, який був вручений директору нашого навчального закладу Вероніці Сурмач!
По-друге, за активну роботу з організації та проведенні міського конкурсу на кращий захід національно-патріотичного спрямування для учнівської молоді серед закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів, Подяку від міського управління освіти отримав завідувач відділу військово-патріотичного виховання станції – Павло Чорний.
Отже, наш навчальний заклад гідно та професійно представив себе на міському дитячому святі, запросивши діточок та їх батьків на цікаві екскурсії, майстер-класи та «Казкодром», які будуть проводитися в КЗ СЮТ, протягом роботи літніх шкільних таборів.

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.