"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

13-17 червня 2018 року у місті Запоріжжі в рамках Чемпіонату України з судномодельного спорту пройшли Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді.
У заході взяло участь 9 команд з різних областей нашої країни: Київської, Кіровоградської, Хмельницької, Волинської, Тернопільської, Донецької, Одеської, Дніпропетровської та інших. На Чемпіонаті було представлено близько 120 моделей суден.
Наша команда судномоделістів, яку представляли вихованці гуртків СЮТ, Сергій Фріч, Данило Вільшанков, Руслан Кащук та Максим Скерлет і цьогоріч гідно виступила на змаганнях.
Сергій Фріч виконав норматив «Майстер спорту», завоювавши чотири золотих та одну срібну медаль, а на Чемпіонаті України з судномодельного спорту серед дорослих, посів перше та друге місце.
Данило Вільшанков виконав норматив «Кандидат у майстри спорту», а Руслан Кащук посів друге місце серед дев’яти конкурентів.
Наші хлопі вкотре довели, що кращі, посівши перше місце в командному заліку.
Керівник гуртка СЮТ Євген Ткаченко завоював друге місце на Чемпіонаті України з судномодельного спорту серед дорослих, чим приніс для нашої команди почесне друге місце у командному заліку.
Вітаємо нашу команду з заслуженою перемогою! Нових досягнень та успіхів! Так тримати!