"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25009, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

Відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», на виконання Указу Президента України від 12 червня 2015 року №334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» та розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 16 серпня 2018 року №599-р «Про реалізацію у 2018 році національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини» та з метою вдосконалення національно-патріотичної роботи в регіоні та проведення обласного етапу патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини», з 29 по 31.08.2018 р. в м. Світловодськ відбувся семінар-нарада з керівниками методичних об’єднань, учителями, викладачами предмету «Захист Вітчизни» та організаторами національно-патріотичних проектів.
Від КЗ СЮТ учасниками заходу були Павло Чорний (завідувач відділу військово-патріотичного виховання) та Василь Сурмач (керівник військово-патріотичного гуртка).
Для педагогів передбачалася змістовна програма з таких напрямів патріотичної роботи, як медико-психологічна адаптація, тактична медицина, ідеологічна робота, тактико-технічна підготовка, спеціальна підготовка допризивної молоді, навчально-тренувальні заняття з туризму та краєзнавства, практичні заняття з орієнтування на місцевості, з основ рукопашного бою тощо.
Навчальні заняття здійснювали кваліфіковані інструктори, які організували свою роботу в креативних та інтерактивних форматах: у вигляді лекцій, тренувань, практикумів, гутірок та квестів.
Наші співробітники взяли активну участь у всіх теоретичних та практичних заходах, вдосконалюючи свої професійні компетентності в справі виховання юних патріотів.
Насамкінець, Голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, в урочистій обстановці, вручив усім учасникам семінару свідоцтва щодо підвищення їх кваліфікації.
Слід наголосити, що в наступному навчальному році в КЗ СЮТ заплановано відкриття гуртків національно-патріотичного спрямування й перетворення нашої станції в реальний координаційний центр патріотичного виховання дітей і молоді міста.
Щиро дякуємо організаторам семінару за якісну роботу! 

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.