"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

21 листопада, в День Гідності і Свободи, в бібліотеці-філії №4 міської ЦБС відбувся творчий захід національно-патріотичної спрямованості – презентація книги Павла Чорного «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину». Захід спільно підготували та провели працівники бібліотеки та міської станції юних техніків (КЗ СЮТ). Учасниками заходу стали учні четвертого класу НВО-ЗОШ №17.
Зустріч з дитячим письменником розпочалася з виступу завідувача бібліотекою-філією Ірини Абрамової. Вона наголосила, що міські просвітні заклади дбають про утвердження в свідомості дітей та юнацтва ідеалів демократії та свободи. А література – це дієвий засіб збереження та донесення до сучасного й майбутніх поколінь об’єктивної інформації про ті доленосні події в Україні, які сталися з 2004 року й тривають дотепер. Це й Помаранчева революція і Революція Гідності з її Майданом, і АТО.
Надалі виступив Павло Чорний, який розпочав спілкування зі школярами з авторського вірша «Пам’ятаємо», присвяченого героям Небесної Сотні. Поет наголосив, що сучасні літератори ставлять за мету віддати належну пошану патріотизму й мужності тих громадян – чисельних пересічних українців, військовослужбовців та волонтерів, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод співвітчизників, національних інтересів нашої незалежної держави та її європейського вибору.
Потім мова йшла саме про віршовану п’єсу-казку, присвячену АТО, яку написав Павло Георгійович і сюжет якої втілив у собі доступну для дітей адаптацію драматичних подій на Сході країни. Поет розповів про те, що його спонукало на написання твору, який символізм вкладено в казкові персонажі, прочитав декілька віршованих уривків, відповів на чисельні запитання та поділився творчими планами.
Захід пройшов у піднесеній атмосфері взаємного спілкування й розуміння. Відчувалося, що школярі правильно налаштовані на сприйняття патріотичних цінностей і книга їх зацікавила. Тож вони її неодмінно прочитають і вона напевне допоможе в справі належного національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. А головне – переконає школярів у тому, що Україна переможе!
Також, до Дня гідності і свободи для вихованців КЗ СЮТ був створений стенд «Революція гідності», на якому гуртківці могли ознайомитися з динамікою розвитку подій на Майдані в 2013-2014 рр. Керівники гуртків в своїх групах проводили інформаційні хвилинки «21 листопада – День гідності і свободи», показ для вихованців відеосюжетів «Зима, що нас змінила. Небесна сотня», «98 днів, що нас змінили. Революція гідності».

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.