"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

6-7 квітня у приміщені авіакомпанії "УРГА" відбулась 6-та відкрита Всеукраїнська виставка-конкурс з
історико-технічного стендового моделізму, організатором якої виступив Клуб ІТСМ у Кіровоградській області.
Участь у виставці взяли 70 конкурсантів з 6 областей України: Кіровоградської, Сумської, Полтавської, Київської, Дніпропетровської
та Донецької.
На виставці презентувалося близько 300 моделей різної техніки, а також проводився майстер-клас по фарбуванню фігур майстром з Києва, Антоном Арестовим.
КЗ СЮТ представляли вихованці гуртків ІТСМ (керівник Ростокін В.М.), судномодельного (керівник Ткаченко Є.О.),
ІТСМ (керівники Холхунов С.М. та Цись В.В.) В цій нелегкій боротьбі наші діти отримали високі нагороди,
а саме:
Золоті медалі та цінні подарунки отримали:
Шевченко Андрій, Тоцька Ксенія (керівник Цись В.В.),
Подоліч Сергій ткаченко Дмитро Іваненко Юрій Кононенко Назар (керівник Ростокін В.М.)
Кащук Руслан(керівник Ткаченко Є.О.).
Приємно відмітити той факт, що за кращу модель серед юніорів від "IPMS Бориспіль" та організаторів
майбутньої Міжнародної Київської виставки, був спеціальний приз, який отримала наша вихованка Тоцька Ксенія
за діораму "Вовче лігво".

2 місця посіли:
Федорова Олена та Опишняк Денис (керівник Цись В.В.),
Рудун Максим (керівник Холхунов С.О.),
Зубченко Антон, Бедьоркін Артем, Баркар Максим, Подолич Сергій, Тунік Максим, Скирда Дмитро та Іваненко Юрій(керівник Ростокін В.М.),
Фріч Сергій (керівник Ткаченко Є.О.).

3 місця вибороли: Діана Бондаренко та Чепель Дмитро (керівник Цись В.В.),
Буркун Стас, Таран Кирило, Зубченко Антон, Шинкарьов Данило(керівник Ростокін В.М.).
Також в категорії "Майстри" наші керівники гуртків отримали високі нагороди, а саме:
Владислав Ростокін - 1 і 2 місце,
Володимир Цись та Євген Ткаченко - 2 місце.
Зараз вихованці гуртків почали підготовку до майбутньої виставки, яка пройде у Києві 25-26 травня цього року.
Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів на наступних виставках!

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

 



 

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.