"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25009, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

З метою проведення цілеспрямованої просвітницької роботи з учасниками навчально-виховного процесу КЗ СЮТ щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в КЗ СЮТ з 15 по 20 квітня 2019 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Жити цікаво та безпечно».
В кожній групі гуртків нашого закладу були проведені заходи різноманітні за формою та способом організації. За час проведення тижня БЖ керівники гуртків проводили для вихованців закладу:
• бесіди («Види боєприпасів, методи їх розпізнання. Небезпечні предмети (знахідки) та дії при їх виявленні», «Вогнепальна зброя – не забава. Небезпечність виготовлення та випробування вибухових пакетів, користування мисливськими рушницями», «Способи порятунку та евакуації при пожежі», «Правила поводження з ВНП, невизначеними предметами та речовинами», «Способи порятунку та евакуації при пожежі», «Види боєприпасів, методи їх розпізнання. Небезпечні предмети (знахідки) та дії при їх виявленні», «Правила поводження з ВНП, невизначеними предметами та речовинами», «Електроприлади. Правила обережності», «Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Межі допустимої самооборони»);
• виховні години та години спілкування («Пожежна безпека. Обережно вогонь!», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами», «Уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами»);
• робота в групах «Допоможи собі сам»;
• конкурс малюнків «Жити цікаво та безпечно;
• виховна година-тренинг «Я буду здоровим».
Найбільш ефективною формою роботи в закладі можна назвати проведення тижнів здорового способу життя, так як це дозволяє всю роботу з пропаганди здорового способу життя зробити безперервною і системною, спрямованою на формування в учнів мотивації на збереження і розвиток здоров'я, особистої відповідальності за збереження власного здоров'я, як головної життєвої цінності.
Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.
Згідно зі статтею 3 Конституції України життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов'язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами.
Цивільний захист – це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.
18 квітня 2019 року в КЗ СЮТ відбувся День цивільного захисту. Основна мета – підготовка вихованців до вирішення завдань з цивільного захисту: запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, захист персоналу та учнів від надзвичайних ситуацій, готовність гуртківців та працівників закладу до дій у надзвичайних ситуаціях.
Розпочався захід із спеціального сигналу оповіщення, який сповістив про умовну надзвичайну подію. Особлива увага приділялася практичним заняттям, в ході тренувань відпрацьовувалися прийоми і способи захисту людей у надзвичайних ситуаціях.
Загалом, підсумовуючи результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності, можна з впевненістю констатувати, що питання безпеки життєдіяльності підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь залежить їх майбутнє – щасливе та безпечне. 

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.