"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25009, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

7 травня, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом, пройшов міський військово-патріотичний конкурс строю і пісні «Майбутній захисник України», який вже декілька років поспіль традиційно проводиться серед команд від закладів освіти міста Кропивницький. Цього разу в заході взяло участь 23 загони. Це понад 350 учасників.
Школярі та педагоги, протягом навчального року, старанно готувалися до змагань, які, фактично, стали звітом про роботу з вишколу, в напрямку військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Організаторами конкурсу виступили спеціалісти управління освіти Кропивницької Міської ради та члени міського координаційного сектору національно-патріотичного виховання дітей і молоді.
КЗ СЮТ був співорганізаторм заходу. Від нашого навчального закладу – заступник директора з навчально-виховної роботи – Марина Курбан, та завідувач відділом військово-патріотичного виховання – Павло Чорний – стали ведучими урочистостей. До того ж, Павло Чорний став координатором та сценаристом проведення конкурсу. У свою чергу, керівник гуртка нашої станції – Іван Леонов – здійснював репортажну фотозйомку заходу.
Конкурсна програма відбувалася в Ковалівському парку, де організовано, піднесено й натхненно пройшли урочиста, показова та змагальна частини. До суддівської колегії, яка оцінювала майстерність 2-х дивізіонів, увійшли військовослужбовці, ветерани-учасники бойових дій, представники громадсько-патріотичних організацій та спеціалісти міського управління освіти. Тож, компетентні судді прискіпливо оцінювали у впоряді команд наявність однострою, злагодженості дій, стройової підготовки й дисципліни, а також якість виконання патріотичної пісні.
Опісля підведення підсумків конкурсних змагань, учасники вишикувалися в колону на головній алеї парку й, під марші військового оркестру та власні пісні, пройшли центральними вулицями міста до майданчику біля мерії, де відбулася друга – підсумкова – частина заходу – урочисте нагородження переможців і призерів стройового та пісенного конкурсу, й, водночас, очного та заочного етапів міської гри «Сокіл» («Джура»). Також, свою творчу й бойову майстерність показали юні хористи, юні кіборги та учні профільного класу.
Переможців та призерів нагороджували почесними грамотами й кубками заступник міського голови – Наталія Дзюба, та начальник міського управління освіти – Лариса Костенко.
Результати конкурсних змагань є наступними:
за «Найкращу злагодженість дій» – НВО № 8, ЗОШ №30.
за «Найкращу дисципліну строю» – ЗОШ № 4, НВО №19.
за «Найкращий зовнішній вигляд загону» – гімназія ім. Т.Шевченка, НВО №32.
за «Найкраще виконання елементів стройової підготовки у складі загону» – гімназія ім. О.Журливої, НВО №20,
за «Найкраще виконання стройової пісні у складі загону» НВО №6, НВК №34.
І місце – НВК «Колегіум», НВО №33.
ІІ місце – гімназія № 9, НВО №35.
ІІІ місце – ЗОШ № 2, НВО №31.
Від трудового та учнівського колективів КЗ СЮТ щиро вітаємо переможців і призерів конкурсу, які довели, що є на кого рівнятися, що зростає нова генерація українських патріотів – справжніх захисників Вітчизни!

  

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.