"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25009, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

3 червня, КЗ СЮТ гостинно зустрічала кропивничан на відкритому заході – «Лелека над містом», який проводився в рамках проекту «Діти – творці миру!», що традиційно, наприкінці навчального року, здійснюється в нашому навчальному закладі, й ставить за мету національно-патріотичне виховання дошкільнят та учнівської молоді мистецько-технічними засобами, з використанням актуальної тематики. Цьогоріч захід був краєзнавчого спрямування. Його стрижнева ідея – герб Кропивницького з символічним зображенням лелек. В основу формату дійства були покладені місцеві геральдичні елементи, озвучені авторськими віршованими казками П. Чорного про наше місто, які втілювалися дітьми у відповідні поробки на чисельних майстер-класах.
Як і завжди, сютівці креативно облаштували свою територію: обладнали декілька локацій для майстер-класів, фотозони, місця показових виступів і розваг.
Тож, з ранку до нас завітало майже 300 школярів (ЗОШ № 22, ліцей «Сокіл», ДНЗ № 70, СЗОШ № 1), у супроводі педагогів, до яких долучилися працівники та вихованці КЗ СЮТ, батьки вихованців, почесні гості, містяни та представники ЗМІ.
Захід відкрився урочистою частиною, де звучали палкі слова привітань від директора станції – Вероніки Сурмач і наших шановних гостей: спеціалістів міського управління освіти – Ольги Журавльової та Анни Ткач, голови первинної профспілки працівників освіти і науки м. Кропивницький – Олександра Дзюби, представника Харківського політехнічного університету Олександри Геращенко, керівника благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» – Олександра Рацула, та представника підприємства «Інтерресурси» – Оксани Батурлової, яка вручила сютівським моделістам сертифікат на 1000 грн.
Надалі тривала практична частина заходу – майстер-класи «Лелека – символ міста!», «Фортечна зірка», «Тюльпани Дендропарку», «Театральне диво» та «Чарівна глина». Показові виступи на воді басейну здійснили судномоделісти. Наш казкар читав авторські казки та грав на дуді. Жваво тривали туристичні розваги. Працювала діюча модель залізниці. Активно функціонували фотозони: «Фото з лелеками», «В гостях у казкаря» та «Автовернісаж» (який представили працівники ТСО України).
Завершальна частина містила приємні сюрпризи для гостей: всіх малят «Фірма Ласка» пригостила морозивом, а в червневому небі пролетів спортивний літачок від ТСОУ, який помахав діточкам крильцями!
Отже, свято відбулося і вдалося! Воно стало і привітанням, з нагоди Дня захисту дітей, і підсумком роботи КЗ СЮТ за навчальний рік, і профорієнтаційним анонсом до вересневого набору в гуртки.
Ми вкотре отримали чисельні подяки від діточок та гостей. Тож КЗ СЮТ знов не похитнув своєї професійної репутації, та зробив для маленьких кропивничан справжнє творче диво!
 

 

КАЗКОДРОМ

Корисні посилання

 

  

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.