"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25006, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

Гурток "Спортивний туризм"                    

Поліщук Іван Петрович – керівник гуртка «Спортивний туризм», повна вища освіта. Учасник і керівник пішохідних походів Українськими Карпатами, найвища вершина у туристичному досвіді – сходження на г. Тетнульді (4582 м, Грузія), директор Кропивницького півмарафону, тренер бігового клубу KroRunClub, співзасновник туристичного проекту «Спільнота мандрівників Мейлі».

Спортивний туризм – це гурток для тих, хто марить подорожами, мандрівками і пригодами. На заняттях ми досліджуємо рідний край, його найдивовижніші куточки, навчаємось орієнтуватись за компасом, прокладати по мапі свій шлях, в’язати вузли, розкладати намет і не тільки. Похід – це найяскравіша пригода у житті кожного, яка об’єднує заради спільної мети, розкриває всі перлини і родзинки місцевості, вчить любити і поважати природу і свою Батьківщину. На змагання мріє поїхати кожен, адже це те, заради чого кожен старанно готується і можливість побувати по всій Україні.

 

Гурток «Пласт»                                                                         

Кумпан Анатолій Анатолійович – керівник гуртка «Пласт» комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради». Неодноразово підкорював вершини Карпат та Кримських гір, під моїм керівництвом 5 разів групи з пішохідного та водного туризму ставали чемпіонами України з походів серед учнівської та студентської молоді. Маю різноманітний досвід в сфері туризму, адже я знаходжусь в ній вже близько 10 років.

Під моїм керівництвом вихованці гуртка «Пласт» отримають знання з історії та структури Пласту, пізнають історичні традиції і факти свого народу, опанують основні моральні засади пластуна. Разом з тим завдяки практичному аспекту на заняттях гуртка діти зможуть навчитись таким цікавим моментам як:
1) Правила поведінки на природі (орієнтування на місцевості, розкладання ватри, розбиття табору загалом);
2) Подолання природних перешкод за допомогою наявних матеріалів та спеціального спорядження (мотузок, карабінів тощо);
3) Надавати першу невідкладну допомогу;
4) Правильно організувати групу до походу;
5) В'язати основні туристичні вузли, тощо.
В гуртку «Пласт» гармонійно поєднуються виховання дитини на принципах загальнолюдських моральних цінностей та підготовки до практичного застосування своїх спеціальних навичок.

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.