"СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
                  "СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ
 
             КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

25009, м Кропивницький, вул.Яновського 60, тел. 33-65-83, E-Mail:sut.kr@ukr.net

29 листопада, в спеціальному дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 46 «Краплинка» для дітей з вадами зору, відбувся музично-літературний конкурс «У рідному краї і серце співає!». Від КЗ СЮТ учасником заходу був завідувач відділу військово-патріотичного виховання Павло Чорний, який, у ролі Казкаря, увійшов до складу конкурсного журі та виступив перед аудиторією дошкільнят зі своїми патріотичним казками. Тож «Казкодром» дебютував перед вихованцями дитячого садочку. А наскільки вдало, то можна судити з подяки, яку надіслали директор «Краплинки» Л.Ю.Сорока та голова батьківського комітету дошкільного закладу № 46 Є.О.Шевченко.
Переконані, що малеча, отримавши від нашого Казкаря творчий імпульс, у перспективі, завітає до нашої міської станції в гуртки. До того ж, адміністрація «Краплинки» висловила велику зацікавленість щодо відвідання КЗ СЮТ старшою групою вихованців, щоб взяти участь у міському заході «Канікули зі Святим Миколаєм». Так, що на малят незабаром чекають і нові враження, і чудові казки, і наші новорічно-різдвяні дива!

 


 

Спеціальний дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок) №46 «Краплинка»
25006, м.Кропивницький, вул. Чорновола 9/3, тел..22-45-73

Директору 

Станції юних техніків
Сурмач В.В.

Подяка

Адміністрація та батьківська громадськість спеціального дошкільного навчального закладу (ясла-садок)№46 «Краплинка» для дітей з вадами зору щиро вдячні за участь Чорного П.Г., керівника гуртка «Патріотичного виховання» ввіреного Вам закладу, у музично-літературному конкурсі «У рідному краї і серце співає!». Врахувавши вік дітей, Павло Чорний у ролі Казкаря, зацікавив вихованців власною авторською казкою. У доступній формі доніс до дітей розуміння необхідності цінувати, захищати свою Батьківщину та мирно співіснувати з іншими доброзичливими сусідами. Таким чином в цікавій казковій формі прививав дітям почуття патріотизму. А участь П.Чорного у конкурсі читців у якості журі додавало юним артистам бажання виступити якомога краще.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. З повагою адміністрація та батьківська громадськість закладу

Директор Сорока Л.Ю.

Голова батьківського
комітету СДНЗ №46 Шевченко Є.О.

 

 

Авторські права 2019 © КЗ СЮТ Кіровоградської міської ради. Усі права захищені.